GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 7641340
nr 764 1340
Urnor
1 par, 1800-tal, höjd: 32
Kondition: skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 juni 2012
kl 19:33:53
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr